Yurt genelinde hangi ilde olursanız olun, anlaşmalı kargo firmamızın size en yakın şubesine telefon açmanız yeterli.
Kargo personeli adresinizden alacağı cihazınızı bize ulaştıracaktır.

Dilerseniz, paketlenmiş bilgisayarınızı size en yakın Aras Kargo şubesine Müşteri numaramızı vererek elden teslim edebilirsiniz.

Anlaşmalı olduğu kargo firmamız Aras Kargo’dur.

CRN BİLİŞİM  ARAS KARGO MÜŞTERİ NO : 180 4444 311 434

Cihazınızı bize adaptörü ile birlikte taşıma çantasına koyarak gönderiniz. Taşıma çantasınıda, çantanın sığabileceği ebatta koli içerisine koyarak paketleyiniz.

Kolilerinizi boşluk bırakarak yada içerisini hacminden fazla doldurarak kargoya vermeyiniz.

Cihazınız ile ilgili arıza yada arızaları, size ulaşabileceğimiz irtibat telefonlarını ve adresinizi cihazınızın içerisinde bize göndermeyi unutmayınız.

KARGO ŞARTLARI

  1. Garanti kapsamında firmamıza gönderilecek cihazların kargo ücretleri müşteriye aittir. Kargonun geliş ve gidiş ücreti müşteri tarafından karşılanır.
  2. Firmamız, gönderilen kolinin ebatlarının 10 desi’yi veya 10 kg. ı geçmesi durumunda kargo ücretinin farkını müşteriden talep etme hakkına sahiptir.
  3. Firmamıza gönderilecek ürünlerin paketlenmesi yapılarak kargoya teslim edilmesi gerekir. Kargo firması tarafından yapılan paketleme işlemlerinin ve ek hizmetlerin maliyetleri müşteriye aittir.
  4. Müşterinin yanlış sipariş verdiği ekranın iade ya da değişim için gönderiminde oluşacak kargo ücretleri müşteri tarafından karşılanır.  Firmamızın yanlış ya da sorunlu gönderdiği ürünün kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanır.